Dr. Sevgi Şekerler

842047784-orig_orig

Ankara Tıbbi El ve Ayak Bakımı

Ankara tıbbi el ve ayak bakımı uygulamalarında en iyi sonuçları almak için hemen iletişime geçin! 33 yıllık tecrübesi ile Dr. Sevgi Şekerler işlem sürecinizin her anını en iyi şekilde yönlendirecek!

Ellerimizin ve ayaklarımızın insan vücudundaki rolü tartışılmaz. Günlük hayatta çeşitli nedenlerle el ve ayaklarımızın yıpranması normaldir. El ve ayaklarımızın bakımı sağlık, fonksiyon ve estetik açısından büyük önem taşımaktadır. El ve ayaklar tıbbi bakım ile korunabilir ve çeşitli sebeplerden kaynaklanan sorunlar aynı yöntemle tedavi edilir.

Tıbbi El Bakımı

Dış etkenlere en çok maruz kalan ellerimizdir. Bu nedenle ellerimiz için özel bir bakıma ihtiyacımız var. Ellerin tıbbi bakımı, sağlık ve estetik alanında uygulanan özel bir bakımdır. Öncelikle uygulamaya başlamadan önce eller sterilize edilir. Daha sonra ışık döngüleri tarafından kontrol edilir ve herhangi bir sorun bulunmazsa uygulama başlatılır.

Tıbbi Ayak Bakımı

Bu uygulamanın başlangıç ​​aşaması, tıbbi el bakımındaki ile aynıdır. Ayrıca topuk çatlakları için ayaklara uygulanan özel temizleme yöntemleri vardır. Bu yöntemle sertleşmiş deriler ve nasırlar çıkarılır ve nemlendiricilerle nemlendirilir.

Diğer Hizmetlerim