Dr. Sevgi Şekerler

Hakkımda

Dr. Sevgi Şekerler Kimdir?

Sevgi Şekerler, Ankara doğumlu bir tıp doktorudur. 1989 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tıp Fakülltesi’nden mezun oldu. Mezun olduktan sonra kariyerinin ilk 15 yılında Acil tıp hekimliği ve iş yeri hekimliği görevlerinde bulundu. Bu süre zarfında önleyici, koruyucu ve tedavi edici işlevlere sahip birimlerde çalıştı.

Dr. Sevgi Şekerler, 2004 yılında Sağlık Bakanlığı’nın Medikal Estetik alanında eğitimini tamamladı. Ardından 2005 yılında ise Hacettepe Üniversitesi Eczacılık bölümünde Kozmetoloji eğitimi alarak alanında uzmanlaştı.

33 yıllık meslek hayatında medikal estetik alanında uzmanlaştı. Bu süre zarfında 

gibi son derece önemli konularda yurt içi ve yurt dışında pek çok eğitim ve seminere katılarak önemli dereceler aldı. Kariyerinin olgunlaşma döneminde ise 2008 yılında Ankara’da Özel Sevamed Kliniği’ni kurarak hastalarına şifa olmaya devam etti.

Sevamed Kliniği’ni kurarken “önce sağlık, sonra güzellik” sloganını hayata geçirdi. 33 yıllık meslek hayatında sağlığa değer katmak , şifa olmak ,gülümsetmek ve mutluluk vermek temel ilkelerini düstur edinmiş Sevgi Şekerler, kliniğine gelen her hastasıyla birebir ilgilenmektedir.